Archiv článků:

 

Hledáme sponzory

Červený kříž jako nezisková organizace pomáhá všem, kdo pomoc potřebují. K tomu ale potřebuje finanční zajištění.

Proto prosíme firmy a podnikatele o sponzorský dar.

číslo účtu: 44602724/0600
(GE Money Bank)

Aktuálně

ČČK

10.1.2018

Předání daru pro uživatele Azylového zařízení OS ČČK Zlín PaedDr. Alenou Gajdůškovou

Dne 5. ledna 2018 do Azylového zařízení pro osoby bez přístřeší, který provozuje Oblastní spolek českého červeného kříze Zlín, zavítali čestní hosté. Tím nebyli nikdo jiní než poslankyně za ČSSD paní PaedDr. Alena Gajdůšková a členové této strany za Zlínský kraj Ing. Bc. Antonín Prokeš a Ing. Tomáš Šenkeřík. Paní Gajdůšová věnovala našemu zařízení finanční částku, za kterou bylo možné pořídit věcný dar, lůžkoviny v podobě chránících podložek na matrace pro uživatele Azylového domu a Noclehárny. V přítomnosti statutární zástupkyně paní Anny Vařákové a paní ředitelky OS ČČK Zlín Mgr. Michaely Stýblové paní poslankyně dar osobně předala sociální pracovnici zařízení Mgr. Pavlíně Štachové, která jí poděkovala jménem celého Oblastního spolku i uživatelů zařízení. Tohoto daru si velmi vážíme. Jsme rádi, že zpříjemní pobyt našich uživatelů v Azylovém zařízení, kteří ve svém životě prochází často nelehkou situací.

Předání daru pro uživatele Azylového zařízení OS ČČK Zlín PaedDr. Alenou Gajdůškovou  Předání daru pro uživatele Azylového zařízení OS ČČK Zlín PaedDr. Alenou Gajdůškovou

Podporují nás:

ČČK

9.1.2018

Školení první pomoci pro veřejnost

Všechny zájemce o kurz prosíme o vyplnění přihlášky, která je přiložena níže. Vyplněné přihlášky zasílejte na projekty.cckzlin@volny.cz, tel.: 577 430 011

Školení první pomoci pro veřejnost

DOC Přihláška První pomoc

ČČK

8.1.2018

Osoby bez přístřeší oslavily vánoční svátky

Pro osoby bez přístřeší je období kolem Vánoc velmi náročné. Ještě více si totiž uvědomují jejich odlišný styl života, absenci zázemí a rodiny. Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín se jim toto období snaží zpříjemnit, a proto pro ně jako každý rok zajišťuje vánoční oběd.

Uživatelům Nízkoprahového denního centra byl sváteční oběd přichystán 22. prosince. Ti si tak mohli pochutnat na bramborovém salátu a smaženém salámu. Přímo na Štědrý den si na vánočním obědě pochutnali uživatelé Azylového domu. Někteří uživatelé se zapojili do přípravy slavnostního oběda, a tak se na Azylovém domě ochotně smažily řízky, chystal se vánoční stůl, jiní uživatelé rádi pomáhali rozdělovat bramborový salát na talířky. Vánoční atmosféru jim také připomněla tradiční vánoční výzdoba a stromeček, který nesměl chybět v prostorách Azylového zařízení.

Závěrem letošního roku a na prahu toho nového bychom chtěli poděkovat i široké podpoře veřejnosti, která do našeho azylového zařízení pravidelně přináší užitečné dary pro lidi bez domova, jakými byly potraviny, oblečení, hygiena a jiné potřebné věci, které pracovníci rozdali mezi uživatele. Děkujeme všem za jejich pomoc lidem, kteří se nachází ve složité životní situaci. I malá pomoc je pro ně významná.

Mgr. Pavlína Štachová
sociální pracovnice OS ČČK Zlín
socsluzby.cckzlin@volny.cz
tel: 577 432 383, 577 430 011

Osoby bez přístřeší oslavily vánoční svátky  Osoby bez přístřeší oslavily vánoční svátky

Podporují nás:


Oblastní spolek Českého červeného kříže Zlín, Potoky 3314, 760 01 Zlín, zlin@cervenykriz.eu
Nahoru | Zpět | Na úvodní stránku |
Webdesign Flash-I-Net © 2003 - 2011, Poskytovatel domény a webhostingu AVONET, s.r.o.